Zespół Szkół nr 7 w Rudzie Śląskiej
powieksz kontrast
Drodzy uczniowie, rodzice, opiekunowie prawni i nauczyciele, w związku z podtrzymaniem wszystkich restrykcji dotyczących walki z pandemią przez Ministra Zdrowia, oraz rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki do 16 maja 2021 roku kontynuujemy naukę z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość na wcześniej podanych zasadach.
Jeśli masz problem, z którym nie potrafisz sobie poradzić i potrzebujesz wsparcia, rozmowy zapraszamy do kontaktu z pedagogiem oraz psychologiem szkolnym.
Potrzebujesz pomocy, zadzwoń!!! Chcesz pogadać? – ZADZWOŃ Masz doła? – ZADZWOŃ Masz problemy z domownikami (kłótnie, przemoc)? - ZADZWOŃ Boisz się #koronawirus? – ZADZWOŃ  lub napisz: sms/fb - ODPISZEMY! KONTAKT: 725 400 309 od środy do niedzieli, godz. 17.00-1.00 w...
Tutaj znajdziesz adres skrzynki pocztowej do nauczyciela Zespołu Szkół nr 7 w Rudzie Śląskiej
STOP COVID to aplikacja, która skutecznie pomaga w ograniczaniu rozprzestrzeniania się koronawirusa. Korzysta z API opracowanego przez Apple i Google. Działa w oparciu o technologię Bluetooth, co ważne - nie korzysta z żadnych danych użytkowników. Wasza prywatność jest dla nas najważniejsza.
W tej zakładce udostępniamy linki do zdalnej pracy proponowane przez nauczycieli.