Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 7
w Rudzie Śląskiej
powieksz kontrast
Nasze osiągnięcia

 Osiągnięcia uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 7 
w konkursach w roku szkolnym 2016-2017

 

Lp. Nazwa imprezy Zasięg Zdobyte miejsce Imię nazwisko ucznia, klasa Opiekun
1. VIII edycja Regionalnego Konkursu Wiedzy o Wielkich Polakach „Wszystko o Henryku Sienkiewiczu” regionalny I (konkurs wiedzy) Alicja Gracka 1A
Mateusz Lurka 1A
R. Brytan,
A. Guzy,
A. Wieczorek
2. VIII edycja Regionalnego Konkursu Wiedzy o Wielkich Polakach „Wszystko o Henryku Sienkiewiczu” regionalny III (konkurs plastyczny) Zuzanna Płociniak 3A R. Brytan,
A. Guzy,
3. III Wojewódzki konkurs fotograficzny dla uczniów „Biblioteka w oczach czytelnika” regionalny wyróżnienie Adam Deptuła 2B K. Hadula
4.  Miejsca znane i mniej znane – moje miasto regionalny I Zuzanna Płociniak 3A A. Gołaszewska
5. Bezpieczna szkoła – kibicujemy fair play szkolny I Zuzanna Płociniak 3A
Barbara Śmietana 3A
A. Gołaszewska
6. Regionalny Turniej Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych Jastrzębie Zdrój regionalny I
II
Szymon Opiela 3I
Adam Deptuła 2B
A. Bartosz
7. Regionalny Miting Pływacki Olimpiad Specjalnych Rybnik regionalny I
 
II
Michał Łuczak 2H
Marcin Walecki 2B
Mateusz Walecki 1G
Krystian Kubala 2H
P. Waldera
8. Mistrzostwa Śląska w Tenisie Stołowym - Bytom regionalny II
III
Zuzanna Płociniak 3A
Kamila Gemska 2B
P. Waldera
9. Drużynowe Mistrzostwa Śląska w Tenisie Stołowym Olimpiad Specjalnych regionalny III Zuzanna Płociniak 3A
Kamila Gemska 2B
Ł. Kaczmarek 1A
A. Deptuła 2B
P. Waldera
10. Integracyjny Turniej w Piłce Nożnej regionalny II Drużyna ZSP7S P. Waldera,
A. Bartosz,
B. Miziński
11. Ogólnopolski Miting Pływacki ogólnopolski V, VI Mateusz Walecki 1G J. Bogusz
12. Regionalny Turniej Bowlingowy regionalny I
II
III
V
Kamila Gemska 2B
Michał Łuczak 2H
Dominik Łazor 3A
Kamil Dziadzik 3G
J. Bogusz
13. II Wojewódzki Konkurs Kulinarny w Katowicach regionalny wyróżnienie Michał Łuczak 2H
Mateusz Walecki 1G
Oliwia Bubisz 3H
K. Melcher
A. Wieczorek
14. Śląska szopka bożonarodzeniowa regionalny wyróżnienie Zuzanna Płociniak 3A
Barbara Śmietana 3A
J. Kucharczyk
15. Mój Śląsk – Moje Miasto konkurs plastyczny miejski I
wyróżnienie
wyróżnienie
Michał Łuczak 2H
Karolina Węgrzyk 3H
Oliwia Bubisz 3H
A. Przybylska
 


 Osiągnięcia uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 7
w konkursach w roku szkolnym 2015-2016 


Lp Nazwa imprezy Zdobyte miejsce Imię nazwisko ucznia, klasac Zasięg
1 Mój Śląsk - moje miasto I,II,III, wyróżnienie K. Niedworok IIG,
K. Jura IIIG,
A. Baucz IIG,
Sz. Opiela IH
miejski
2 Śląska szopka bożonarodzeniowa wyróżnienie O. Bubisz IH,
K. Węgrzyk IH,
Sz. Opiela IH
miejski
3 Konkurs recytatorski wiedzy o W. Szymborskiej + konkurs plastyczny wyróżnienie Z. Płociniak IC,
K. Osyra IIB
regionalny
4 Anioły są takie białe I miejsce K. Niedworok IIG regionalny
5 Kolorowe święta I miejsce K. Turoboś IA regionalny
6 Kolorowe święta wyróżnienie K. Niedworok IIG
M. Myśliwiec IA
regionalny
7 XXV Rudzki Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej  II miejsce w kategorii taniec  Dagmara Janik, Barbara Śmietana miejski
8  VIII Festiwal Twórczości Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Kurtyna w Górę” - przedstawienie „Zwycięstwo światła”  wyróżnienie K.Jura, A.Dunajewska, B.Śmietana, K.Węgrzyk, O.Bubisz, A.Baucz, S.Opiela  regionalny
9  VIII Festiwal Twórczości Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Kurtyna w Górę” - taniec „Isis wings” wyróżnienie Zuzanna Płociniak, Barbara Śmietana  regionalny
10 Regionalny Konkurs „Najsprawniejszy w zawodzie” - sprzedawca  II miejsce
IV miejsce
Kinga Szulc 2c
Daria Młynarczyk 2c
 
regionalny
11 Regionalny Konkurs „Najsprawniejszy w zawodzie” – krawiec I miejsce Agata Piela 2b
 
regionalny
12 Regionalny Konkurs „Najsprawniejszy w zawodzie” – murarz I miejsce
III miejsce
Kamil Binek 3b
Łukasz Rudziński 3b
 
regionalny


Osiągnięcia uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 7 w olimpiadach i zawodach sportowych w roku szkolnym 2014-2015


Lp. Nazwa imprezy Zdobyte miejsce Imię nazwisko ucznia, klasa Zasięg
1 Integracyjny Turniej w Piłce Nożnej II miejsce A.Gazda IIB,
M. Pacyna IIA,    
D. Lesik IB,
R. Drzewiecki IIB,
M. Dymek IIA,
D. Tomaszewski IB
wojewódzki
2 Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych I miejsce A.Gazda IIB,
M. Pacyna IIA,    
D. Lesik IB,
R. Drzewiecki IIB, M.Dymek IIA, 
ogólnopolski
3 Regionalny Turniej Bowlingowy Olimpiad Specjalnych I i II miejsce A.Dunajewska IIIG,
M. Plaskota IIIG,
R. Koźlik IIIG,
D. Radwan IIB
regionalny
4 Mistrzostwa Śląska Szkół Zawodowych w Tenisie stołowym I miejsce J.Ćwiklińska IA,                 D. Młynarczyk IIC,
D. Pryszcz IIIB,  
D. Panusz IB
wojewódzki
5 Ogólnopolskie Zawody w Jeździectwie Olimpiad Specjalnych I miejsce D. Radwan IIB ogólnopolski
6 Mistrzostwa Szkół Zawodowych Siatkówka I miejsce M. Pacyna 2a, K. Binek 3b,
D. Młynarczyk 2c, M. Klyszcz 3b, S. Mizioch 2a,
M. D. Lesik 1b, Stanisławski 1b, 
regionalny
7 Wojewódzki Turniej Koszykówki I miejsce A. Gazda 2b, K. Binek 3b regionalny
8 Wojewódzki Turniej Koszykówki II miejsce D. Młynarczyk 2c, A. Miklaszewska 3b regionalny
9 Zawody Olimpiad Specjalnych w jeździe konnej II miejsce K. Jura 3g regionalny
10 Zawody Olimpiad Specjalnych II miejsce A. Adamczyk 1c,
D. Janik 1c
 
regionalny


Wszystkim serdecznie gratulujemy!