Zespół Szkół nr 7 w Rudzie Śląskiej
powieksz kontrast
Pływacki Miting Olimpiad Specjalnych w Rybniku

Ciężka praca i wiele przepłyniętych kilometrów na wtorkowych treningach zaowocowały medalami na Pływackim Mitingu Olimpiad Specjalnych, który odbył się 20 listopada w Rybniku. Wspaniale zorganizowane zawody dały możliwość naszym reprezentantom do sprawdzenia swoich umiejętności, spotkania z kolegami z innych sekcji oraz przeżywania wspaniałych emocji jakie niesie sport i rywalizacja.
W pierwszym wyścigu gorycz porażki odczuł Kamil Nowak, który o niecałą sekundę przegrał walkę o podium na 25 m kraulem i zdobył 4 miejsce.
W kolejnym starcie Ola Dunajewska niesiona głośnym dopingiem licznie zgromadzonej publiczności wygrała wyścig na 25 m stylem dowolnym.
Dobrze zaprezentował się również Krystian Kubala zdobywając srebro na 25 m stylem klasycznym i 50 m dowolnym.
Na koniec zawodów odbyły się wyścigi sztafetowe, gdzie nasi uczniowie w składzie: Kamil Nowak, Ola Dunajewska, Krystian Kubala i Szymon Opiela zdobyli 3 miejsce. Wszystkim gratulujemy i zachęcamy do dalszej pracy.