Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 7
w Rudzie Śląskiej
powieksz kontrast
15 marca – dzień otwarty w naszej szkole
15 marca – dzień otwarty w naszej szkole

W środę odwiedzili nas uczniowie Zespołu Szkół im. św. Łukasza w Rudzie Śląskiej. Towarzyszyli im rodzice, których Pani Dyrektor zapoznała z ofertą edukacyjną naszej placówki, jak również udzieliła im wyczerpujących odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Goście wspólnie z uczniami ZSP 7 uczestniczyli w warsztatach ogrodniczych, podczas których powstały przepiękne kompozycje kwiatowe. Michalina, Natalia, Arek i Dominik z zaciekawieniem oglądali szkołę i cieszyli się ze spotkania ze swoimi starszymi kolegami i koleżankami. Wspólnie spędzony czas minął bardzo szybko i przyjemnie.
Niestety nie możecie sami zobaczyć, jak było fajnie, bo fotograf był mało pracowity.